نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
حسین رضایی نیا

حسین رضایی نیا

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1354 در تهران

حسین رضایی نیا متولد ۱۳۵۴(تهران )می باشد.موسیقی را از سال۶۹ با نوازندگی سنتور آغاز کرد و پس از آن در مرکز حفظ و اشاعه موسیقی به آموختن دف پرداخت.
و در این راستا از راهنمایی های "بیژن کامکار" بهره فراوان برده است.وی کنسرت های بسیاری با گروه شمس اجرا کرده.وی هم اکنون در خانه تنبور شمس به تدریس دف مشغول است. 

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.