نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

هاونیاز Hawniyaz

هاونیاز Hawniyaz

اثری از :
کیهان کلهر

سبک: تلفیقی

تاریخ انتشار: 1395

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم "هاونیاز Hawniyaz با همکاری کیهان کلهر (کمانچه) ، آینور دوغان (آواز) ، سلمان قنبر اف (پیانو) و Cemil Qocgiri (تنبور) اجرا شده است که جز جناب سلمان قنبر اف از کشور آذربایجان بقیه هنرمندان کرد از کشورهای ایران و ترکیه می باشند. در این اثر تلفیقی کیهان کلهر با ساز شاه کمان در قطعات مختلف دیگر هنرمندان را همراهی می نماید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

Delale

15:55
173
2

Rewend

11:07
91
3

Xidire min

10:48
73
4

Malan Barkir-Berivane

9:36
58
5

Ehmedo- Ez reben Im

9:19
70

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.