نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

همنوا با بم

همنوا با بم

اثری از :
محمدرضا شجریان

آهنگساز:
حسین علیزاده

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1383

ناشر: دل آواز

هنرمندان

"همنوا با بم" کنسرت بسیار معروف اساتید شجریان، علیزاده و کلهر به همراهی جناب همایون شجریان که در سال 1383 به نفع زلزله زدگان بم اجرا شد. در این کنسرت استاد شجریان پس از سال ها در ایران و در تالار وزارت کشور برروی صحنه رفتند و لحظات بی نظیری را به همراهی اساتید نامبرده خلق نمودند.

کنسرت تصویری این اثر در بازار موجود است و قابل تهیه می باشد. علاقمندان میتوانند نسخه صوتی این اثر را در اینجا دانلود نمایند.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نظرات (1)

22 اردیبهشت 96 ساعت 17:54 Reza bagheri

واقعا دست مریزاد....

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter