نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

گذر از ترکیب

گذر از ترکیب

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1395

ناشر: آوا سازان ققنوس

هنرمندان

گذر از ترکیب حاصل نگرشی دیگرگون به تعریفی از موسیقی سازیست که در آن ترکیبی از عناصر سازنده موسیقی شامل ریتم و ملودی در راستای خلق اثری مبتنی بر ساز بندی مضرابی شکل گرفته است. 

در اثر حاضر سعی شده است ساختار موسیقی ایرانی با بهره گیری از الگوهای ریتمیک متنوع و در عین حال پیوسته در قالبی کنترپوانتیک قرار گیرد. جان مایه کار از همدلی و همسویی فکری و موسیقایی که طی سال ها کنار هم بودن پدید آمده و به تدریج فرم و شکل و تفکر کنونی را یافته است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

ترکیب

4:48
114
2

سپیدار

4:59
76
3

سرگذشت

4:56
67
4

سراب

6:45
61
5

هذیان

6:37
32
6

خروش

2:49
32
7

غروب

6:46
36

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.