نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
گلنار
هنرمندان

آلبوم زیبای "گلناز" با صدای مهدی بهزادپور معروف به بهزاد و آهنگسازی اساتید همایون خرم و مجید وفادار است. در این آلبوم تصنیف های  "گلنار" و "شمع شبانه" به آهنگسازی مجید وفادار و تصنیف های "اگر" و "خدایا تا کی" به آهنگسازی همایون خرم با صدای بهزاد اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

شمع شبانه (بیات ترک)

5:58
144
2

اگر (سه گاه)

22:21
70
3

گلنار (دشتی)

18:36
118
4

خدایا تا کی (سه گاه)

7:48
68
5

تصنیف گلنار (دشتی)

6:08
76

آلبوم های دیگر مهدی بهزادپور

نظرات (1)

30 تیر 96 ساعت 22:41 سعید

سلام روش دابلود؟ عضویت ویژه یک ماهه گرفتم ولی نمی توان دانلود کنم.

31 تیر 96 ساعت 10:04 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. پس از خرید عضویت ویژه اگر احیاناً از سایت خارج شده اید، با نام کاربری و رمز عبور خودتان وارد سایت شوید. در صورتی که امکان دانلود آلبوم وجود داشته باشد گزینه "دانلود آلبوم" فعال است و با کلیک کردن روی آن میتوانید دانلود را انجام دهید. برای پشتیبانی بیشتر می توانید با شماره 09031524421 در تلگرام ارتباط برقرار کنید. سپاس

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.