نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
خدا در روستای ماست

خدا در روستای ماست

اثری از :
پرواز همای

آهنگساز:
پرواز همای

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم زیبای "خدا در روستای ماست" با صدای پرواز همای و آهنگسازی ایشان با همراهی گروه مستان اجرا شده است و دارای 6 قطعه می باشد. این آلبوم به صورت محدود در اینترنت پخش شده است و نسخه پیش روی شما، اصلی ترین نسخه از نظر تعداد قطعات می باشد. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

خدا در روستای ماست

12:06
104
2

کودکی

9:25
54
3

خدا را میشناسم

5:26
49
4

دیدگان تک

6:39
39
5

آب طلب نکرده

9:14
47
6

ز من یاد کنی

7:07
47

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.