نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

غوغای کویر

غوغای کویر

اثری از نادر گلچین

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: اسفند 1395

هنرمندان

"غوغای کویر" نام اثری بر محور تکنوازی سنتور و دونوازی سنتور و تنبک است که در برخی از قسمت های آن اشعاری به صورت دکلمه خوانده می شود. خواننده دکلمه این اثر موسیقی ، استاد نادر گلچین خواننده نام آشنا می باشند. نوازنده سنتور این اثر شخصی با نام مستعار حمید خشنواز است و نام اصلی ایشان مشخص نیست و نوازنده تنبک نیز هنرمند ارجمند محمود رفیعیان می باشند. 

این آلبوم موسیقی به استاد فقید، رضا ورزنده تقدیم شده است و نحوه مضراب گیری ها و احتمالا مضراب سنتور آن برگرفته از سبک این استاد فقید سنتور نوازی می باشد و با شنیدن قطعات سنتور نوازی میتوانید سبک جناب ورزنده را به خاطر آورید. 

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

دستگاه ماهور

10:55
72
2

مایه شوشتری

11:11
38
3

دستگاه نوا و آواز افشاری

17:05
41

آلبوم های دیگر نادر گلچین

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter