نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
غوغای کویر

غوغای کویر

اثری از :
نادر گلچین

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: اسفند 1395

هنرمندان

"غوغای کویر" نام اثری بر محور تکنوازی سنتور و دونوازی سنتور و تنبک است که در برخی از قسمت های آن اشعاری به صورت دکلمه خوانده می شود. خواننده دکلمه این اثر موسیقی ، استاد نادر گلچین خواننده نام آشنا می باشند. نوازنده سنتور این اثر شخصی با نام مستعار حمید خشنواز است و نام اصلی ایشان مشخص نیست و نوازنده تنبک نیز هنرمند ارجمند محمود رفیعیان می باشند. 

این آلبوم موسیقی به استاد فقید، رضا ورزنده تقدیم شده است و نحوه مضراب گیری ها و احتمالا مضراب سنتور آن برگرفته از سبک این استاد فقید سنتور نوازی می باشد و با شنیدن قطعات سنتور نوازی میتوانید سبک جناب ورزنده را به خاطر آورید. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

دستگاه ماهور

10:55
136
2

مایه شوشتری

11:11
89
3

دستگاه نوا و آواز افشاری

17:05
102

آلبوم های دیگر نادر گلچین

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.