نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
قاصدک (نسخه غیررسمی)

قاصدک (نسخه غیررسمی)

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم غیررسمی "قاصدک" که توسط دوستداران اساتید این اجرا یعنی محمدرضا شجریان و پرویز مشکاتیان گردآوری و پالایش صوتی شده است و به کیفیت قابل قبولی رسیده است. البته این فرایند قبل از انتشار رسمی آلبوم های "قاصدک" و "هست شب" به صورت رسمی در خارج از کشور بوده است. چرا که آلبوم کامل "قاصدک" قبل از انتشار رسمی در سال 1394 سال ها با کیفیت پایین در بین علاقمندان وجود داشت و تلاش هایی از این دست توسط علاقمندان انجام می شد تا آثار منتشر نشده با کیفیت مناسب تری به گوش دوستداران موسیقی اصیل برسد.

اما امروز این اثر به صورت رسمی منتشر شده است. با این حال نوا یاب نسخه غیررسمی آن را نیز در کنار دو آلبوم "قاصدک" و "هست شب" که در واقع نسخه رسمی این آلبوم غیررسمی با نام مشابه "قاصدک" است را نیز در اختیار علاقمندان قرار می دهد.

لازم به ذکر است که نسخه غیررسمی مربوط به اجرای کامل در شهر پاریس است. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.