نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

هزار بار

هزار بار

از آلبوم چه بی تابانه می...

اثری از بابک بوبان

سبک: ساز و آواز > سنتی

تاریخ انتشار: 1390

هزار بار

اثری از بابک بوبان

خواننده:
بابک بوبان

همخوان:
نگار بوبان

هنرمندان

ای دست
 ای مخمل  نسیم
 ای بازگشته از سفر بیکرانگی :
- از سرزمین پاک گیاهان مهرزی -
 ایکاش
 گرده های  محبت را
 در ذهن سبز گونه ی من ، بارور کنی .
 ایکاش ،
می گشودیم آرام
 ایکاش
    جمله های تنم را
 آهنگ  عاشقانه  می دادی
 آنگاه
 آن عاشقانه  را
 از بر می خواندی
 ایکاش
    با من می ماندی
 روزی هزار بار
 من  را به نام می خواندی
 ایکاش ...

شاعر : فرخ تمیم

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آلبوم های بابک بوبان

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter