نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
فریماه قوام صدری

فریماه قوام صدری

تک آهنگ ها: 0

آلبوم ها: 0

تولد: 1329 در تهران

فریماه قوام صدری، در سال 1329 در تهران متولد شد. از همان کودکی فراگیری موسیقی را زیر نظر پیانیست مشهورافلیا کمباجیان آغاز و موفق به فارغ التحصیلی از دانشگاه هنرهای زیبای تهران گردید. در سال 1352 با دریافت بورسیه تحصیلی وارد مدرسه موسیقی اکول نرمال پاریس و در رشته پیانو  و موسیقی مجلسی فارغ‌التحصیل شد. در پی آن، دوره های تخصصی متعددی را در کیجانا و سیه‌نای ایتالیا، دانشگاه تمپل فیلادلفیا و دانشگاه مک گیل کانادا گذراند.وی در دانشگاه هنرهای زیبای تهران به عنوان استاد موسیقی مشغول به تدریس شد و در کنسرتهای متعددی در رادیو و تلویزیون ملی ایران حضور یافت و اجراهایی در اروپا و آمریکا نیز داشت.
قوام صدری از پایه گذاران گروه موسیقی معاصر تهران (1993) و نیز تکنواز اصلی ارکستر موسیقی نو بوده است. وی همچنین مسئولیت ویرایش آثار پیانوی استاد مشایخی و برگزاری خیلی از کنسرت های او را در سطح جهان وضبط بخش بزرگی از آثار مشایخی را بر عهده داشته است.

آلبوم در نقش اثری از
موسیقی برای پیانو

موسیقی برای پیانو

نوازنده پیانو علیرضا مشایخی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.