نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

فلسفه

فلسفه

اثری از :
مجید ناظم پور

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: شهریور 1391

ناشر: نوا گستر آپادانا

هنرمندان

آلبوم "فلسفه" اثر مجید ناظم پور نوازنده نام آشنای عود و آهنگساز موسیقی سنتی که در سال 1391 توسط انتشارات "نوا گستر آپادانا" منتشر شده است. این اثر در دستگاه سه گاه، همایون و ماهور و آواز بیات اصفهان و آواز دشتی اجرا شده است.

باتوجه به اینکه این اثر در بازار و سایت های خرید قانونی موجود نیست میتوانید آن را با کیفیت 192kbps دانلود نمایید و یا با کیفیت 64 گوش کنید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

سه گاه

12:24
110
2

اصفهان

9:29
74
3

ماهور

6:29
53
4

همایون

17:42
98
5

دشتی

8:10
77

آلبوم های دیگر مجید ناظم پور

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.