نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

ای وطن

مرحوم استاد علاءالدین بابا شهابی از خوانندگان سرشناس موسیقی کردی که صدای دلنشین و رسای ایشان در بازخوانی ترانه های محبوب کردی و البته ساخت ترانه های جدید در میان این قوم غیور برای عاشقان موسیقی شناخته شده است و البته علاقمندان به موسیقی سنتی ایران نیز علاقه خود به موسیقی کردی را وام دار این هنرمند برجسته هستند. از ایشان چندین اثر در دسترس است که یکی از آنها آلبوم "ای وطن" می باشد. این اثر به خوانندگی مرحوم شهابی دارای 11 قطعه است و قطعه 12 نیز به خوانندگی فرزند ارشد ایشان یعنی جناب شهرام شهابی اجرا شده است. اکثر قطعات این اثر از ساخته های خود استاد شهابی است و البته چندین قطعه نیز از ساخته های اساتیدی نظیر شهرداد روحانی، حسن یوسف زمانی، فرهاد فخرالدینی، جابر اطاعتی و محمد عبدالصمدی است. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

ای وطن

5:24
73
2

کیژی کرد

4:00
35
3

شایان

3:25
28
4

هاورزای دل

3:43
21
5

کوی ده نوک سور

4:45
23
6

نسیم کوهساران

5:07
30
7

ریبوار

3:26
19
8

شه مامه خال خال

3:46
29
9

ونوشه مات

4:10
17
10

وازبینه

3:03
21
11

زلف

3:05
14
12

یاد پدر (خواننده : شهرام شهابی)

3:58
30

آلبوم های دیگر علاءالدین باباشهابی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.