نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
ضرب آذر

ضرب آذر

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1387

ناشر: آوای باربد

هنرمندان

کامبیز گنجه ای و وحید اسداللهی که هریک به مقام استادی رسیده اند. کامبیز گنجه ای به عنوان نوازنده تنبک سابقه ی زیادی در گروه های مختلف موسیقی سنتی و کنسرت های فراوان را در کارنامه دارد و استاد وحید اسداللهی به عنوان نوازنده ای از دیار آذربایجان و ساز بومی نقاره که ایشان نیز همکاری های فراوانی با گروه های مختلف و حضور در کنسرت های فراوان و البته چندین آلبوم مستقل در کارنامه کاریشان دارند. این دو هنرمند ارجمند در آلبوم "ضرب آذر" به دونوازی تنبک و نقاره می پردازند ، دو ساز ضربی که برای شنیدن انها بدون حضور ساز ملودیک بایستی مخاطب خاص پیدا نمایید.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

یکم

12:35
539
2

دویم

14:05
221
3

سیم

10:36
135
4

چهارم

13:23
126
5

پنجم

4:22
138

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.