نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
یاران همدم

یاران همدم

اثری از :
بهمن کاظمی

آهنگساز:
حشمت الله مسنن

هنرمندان

بهمن کاظمی – خواننده : « موسیقی فولکوریک محلی موسیقی است اجتماعی که براساس فعالیت های گروهی شکل می گیرد. در این مجموعه کوشیده ایم با بهره گیری مناسب از گروه همسرایان “گروه کر” و گروه نوازی سه تار ، به این هدف والای اجتماعی دست یابیم ، زیرا در عرصه ی تکامل اجتماعی جوامع ، مشخص گردیده که عدم گرایش به هنر اجتماعی و پرهیز از کار گروهی که مناشی از خود محوری فردی است ، هنرمند را مرحله به مرحله دچار غرور ، تنگ نظری و سرانجام افسردگی و وازدگی می کند.
در قطعات اجرا شده ضمن معرفی ویژگی های ریتم و محتوای ملودیک موسیقی کردی ، در قطعاتی مانند “کرد بیات” قطعه ای آریاگونه به شکل سنتی محلی با فضاسازی گروه همسرایان “گروه کر” و همچنین تلفیق مناسب ریتم های محلی در قطعه ی نوید در ایجاد فضایی نو گام برداشته ایم. مجموعه ی ترانه های این کاست براساس ساخته های استاد بی نظیر ترانه های محلی کردی استاد حشمت الله مسنن تهیه و تنظیم شده ، و تهیه این مجموعه مدیون زحمات دوستان و اساتیدی مانند آقایان فریدون شهبازیان و م.آزاد می باشد که نهایت سپاسگذاری را از ایشان دارم و امید است مورد قبول طبع شما عزیزان واقع شود. بهمن ماه ۱۳۷۳ کرمانشاه »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.