نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
طغیان

طغیان

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1390

ناشر: نهاله رودکی

هنرمندان

میدیا فرج نژاد در مورد این آلبوم می نویسد : « در ابتدا احساسی بود برخاسته از آنچه پیرامونم می گذشت. و سعی در آن داشتم که به هر شکل این آشوب درونی را بازگویم. در قدم اول با کامران منتظری در میانش گذاشتم و مشاهده کردم که آنچه در من جاریست ، برای وی نه تنها نا آشنا نبود ، بلکه چنان هم صدا شد که گویی سالهاست با این نغمه آشناست. نوای این هم نوایی را حسین علیشاپور شنید و زبان کلاممان شد تا بازگو کند آنچه را که در ابتدا دغدغه مان بود. نوای این نغمه نه تنها در بین اهالی موسیقی بلکه در میان اهل قلم آشنا آمد. و این صدا به قدری اغوا کننده بود که امیر مرزبان را با به بازگویی همین احساس به بیان وزین شعر ترغیب کند. احساسی بود برخاسته از آنچه در پیرامونم می گذشت … . طغیان نامش نهادیم ، چرا که خروشی بود در قالب اوقات بداهه و برخاسته از دردی مشترک. »
و اما در رابطه با این آلبوم باید گفت که ، دارای ۱۱ قطعه است به زمان کل ۵۲ دقیقه . از قطعه ۱ تا ۸ منتظر شنیدن صدای حسین علیشاهپور در حال آواز خواندن یا امیر مرزبان در حال دکلمه گفتن نباشید. قطعات ۱ تا ۸ بی کلام است و گفتگوییست بین تار و تنبک . قطعه ۹ که طغیان نام دارد ، شعریست از امیر مرزبان که خودش نیز دکلمه می خواند. قطعه ۱۰  و ۱۱ با صدای حسین علیشاهپور است که به ترتیب هنوز آرزوها نفس می زند و نقش غم نام دارد. شعر اولی از دکتر شفیعی کدکنی است و دومی از شاپور تهرانی.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.