نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

برداشت

برداشت

هنرمندان

“برداشت” نام یکی از آلبوم های پیمان یزدانیان آهنگساز معروف و برجسته موسیقی فیلم می باشد. در این فیلم علاقمندان می توانند موسیقی ۴ فیلم که توسط آقای یزدانیان ساخته شده اند را بشنوند. موسیقی فیلم های از کنار هم می گذریم (کارگردان ایرج کریمی) ، بیگانگان (رامین بحرانی) ، باد ما را خواهد برد (عباس کیارستمی) و آب و آتش (فریدون جیرانی) در این آلبوم جای گرفته اند.
موسیقی فیلم “از کنار هم می گذریم” سوئیتی است برای پیانو و بالابان در سه موومان که کوزه در نقش ساز ضربی در پرده آخر ظاهر می شود. رنگ آمیزی و ترکیب ملودهای شرقی نواخته شده توسط بالابان با هارمونیهای کلاسیک بکار گرفته شده بوسیله پیانو سعی دارد تا جغرافیای خاصی را تداعی نکند. در هر جاده ای و در هرکجای دنیا میتوان از کنار هم گذشت.
نوازندگان موسیقی این فیلم : حسین حمیدی (بالابان و کوزه) و پیمان یزدانیان (پیانو) می باشند.
موسیقی فیلم “بیگانگان” ، گفتگوی میان عود و گیتار ، حضور کمانچه در مقابل ویلنسل و فضاسازی زهی ها و نفش دودوک به عنوان راویی آوایی قدیمی ، بهانه ای بود تا با تلفیق این سازها فضای جدیدی تجربه شود.
نوازندگان موسیقی این فیلم : بابک فلسفی (گیتار) ، ارسلان کامکار (عود) ، روزبه اسدیان (کمانچه) ، مجید اسماعیلی (ویلنسل) ، رضا عسگرزاده (دودوک و آوا)
موسیقی فیلم “باد ما را خواهد برد” یک تریو برای ابوآ ، باسون و پیانو است. تم اصلی براساس قطعه ای برای پیانو سولو نوشته شده است. حضور ابوآ در شروع و باسون در خط باس به ایجاد فضا و رنگ آمیزی متنوع تر نسبت به ساز سولو کمک کرده و این پیانو است که با حرکات متوالی تداعی گر فضای فیلم است.
نوازندگان موسیقی این فیلم : فرشید حفطی فرد (ابوآ) – علی شیبانی (باسون) – پیمان یزدانیان (پیانو)
موسیقی فیلم آب و آتش ، سعی دارد تا با استفاده از تم هایی برای ویلن و ابوآ در مقابل سازبندی ارکسترال فه فضای تاریک فیلم نزدیک شده و در عین حال حسی رمانتیک را نیز القاء نماید.
نوازندگان موسیقی این فیلم : فرشید حفطی فرد (ابوآ) ، علی شیبانی (باسون) – پیمان یزدانیان (پیانو) – مجید اسماعیلی (ویلنسل) ، ارسلان کامکار (ویلن و عود) ، رضا عسگرزاده (آکاردئون)

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

از کنار هم میگذریم

6:57
128
2

بیگانگان

16:19
94
3

باد ما را خواهد برد

2:46
65
4

آب و آتش

20:46
68

آلبوم های دیگر پیمان یزدانیان

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter