نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

باران

باران

اثری از :
کیهان کلهر

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1382

ناشر: آوای دوست

هنرمندان

آلبوم “باران” که به نوعی جز آلبوم های “غزل” بوده است. در این آلبوم دارای ۳ موسیقی به نام های باران (rain) و سپیده دم (dawn) و ابدیت (eternity) می باشد و در بخشی از قسمت های موسیقی ها شجاعت حسین خان به زبان هندی آواز نیز می خواند. البته بسیار کوتاه . در این آلبوم کیهان کلهر به عنوان نوازنده کمانچه ، شجاعت حسین خان به عنوان نوازنده سیتار و ساندیپ داس به عنوان نوازنده تبلا حضور داشته اند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

آبی (Fire)

18:15
438
2

سبز (Dawn)

14:59
194
3

سرخ (Eternity)

19:50
122

نظرات (1)

29 خرداد 96 ساعت 13:29 روح اله سهیلی فر

آقاجان من اشتراک ویژه خریدم ولی فقطتوانستم یک آلبوم ازآلبومهای کیهان کلهررادانلودکنم . علت چیست ؟ لطفاسریعا پاسخ دهید /روح اله سهیلی فر

29 خرداد 96 ساعت 14:02 پشتیبانی نوا یاب

باسلام و عرض ادب همانطور که در صفحه خرید عضویت ویژه و چند قسمت از سایت توضیح داده شده است، فقط آلبوم های قدیمی و بدون کپی رایت در ایران قابل دانلود هستند. بنابراین در زمان نوشتن این پاسخ دو آلبوم اشتراک گذاری شده برای کیهان کلهر در نوا یاب قابل دانلود است و باقی آثار معرفی شده صرفاً برای شنیدن با کیفیت 64 ارائه شده است. برای حمایت از کپی رایت و ناشرین و هنرمندان موسیقی آثار موجود در بازار را به صورت قانونی تهیه نمایید. همچنین پاسخ دقیق تری به ایمیل شما ارسال شده است.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.