نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

تاتاری

تاتاری

اثری از :
هوشیار خیام

سبک: کلاسیک

تاریخ انتشار: فروردین 1386

ناشر: هرمس

هنرمندان

تاتاری مجموعه ای است از قطعات موجز و متفاوت در سبک برای پیانو. قطعات گشایش و فوگ به فضای آثار باخ نزدیک می شوند ، در حالی که قطعه جنوبی با بهره گیری از تکنیک نت های خفه برای دست چپ بیشتر به موسیقی بوشهر و ریتم های ترکیبی آن نزدیک می شود و تاتاری به دنبال کشف ریشه های موسیقی فولکلور ایرانی و ساختار خاص آن است. یا اسلیمی که قطعه ای است پرهیجان از عرصه موسیقی بداهه گونه و در عین حال منسجم حسین علیزاده و راوی شانکار که این بار با سازی غربی تجربه می شود.
قطعات این مجموعه با هدف قابلیت اجرای زنده نوشته شده اند تا نوازنده را به چالشی با تکنیک های پیچیده اما در عین حال روان و طبیعی این ساز وا دارد. بیان صریح و جدی ، ساختیار انتزاعی آثار و همچنین تعامل میان سنت های قدیمی و جدید نوازندگی پیانو و البته ریشه های موسیقایی ایرانی آثار ، استحقاق شنیده شدن ، نقد یا چالش توسط مخاطب را دارد.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آلبوم های دیگر هوشیار خیام

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter