نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
سیاه مشق

سیاه مشق

هنرمندان

مهدی آذر سینا – نوازنده و آهنگساز : « موسیقی سیاه مشق ، چون سیاه مشق که در ازدحام کلمات و حروف پیچشی سلسله وار دارد. مجموعه ای از نغمه های تصنیف گونه را نشان می دهد که بر بالای هم و در کنار هم شنیده می شود. بعضی از نغمه های سیاه مشق همچون “سیاهی” به خوشنویسی ، خلقه هایی از زنجیره های آوازی را به زمینه می نشاند و گردایی از تکرار و پیوستگی کلمات را تصویر می کند. نغمه هایی نیز آرامش آرامش سپیدی را نقش می زند. در این میان تحریرها با توالی و چالاک و موزن خود ، کشیده های سیاه مشق را تداعی می کند و شمشیر وار فضاها و کنج ها را می شکافد و می گذرد. دیگر اینکه موسیقی سیاه مشق گونه ای از چند صدائی برای آواز ایرانی است ، آنگاه که تنهایی جویباری یک ملودی ، دل پر التهاب نغمه ساز را آرام نمی کند.» 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

سیاه مشق

2:44
186
2

سلسله

9:02
62
3

کمانچه و آواز

6:53
73
4

سرو بلند

8:03
58
5

تکنوازی تار

1:46
95
6

شوق

4:00
42
7

سنتور و آواز

6:17
60
8

کمند

7:12
51
9

کمانچه و آواز

6:31
49
10

پری روی

5:45
59

آلبوم های دیگر علیرضا شاه محمدی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.