نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

ساکن جان

ساکن جان

اثری از :
علی جهاندار

آهنگساز:
حسین پرنیا

هنرمندان

هنگامی که ملودی ها ، نغمه ها، گوشه ها، به گونه ای بسیار قانونمند و با تناسب زیبا شناختی منطق هنر و ذوق سلیم هنر آفرین از فرهنگ غنی ایران زمین آمیخته می شود ، موسیقی ای به همراه هماهنگی نسبت های فواصل گردش نغمات-وزن و تزئین های مخصوص نتیجه می شود که در اصطلاح موسیقی فاخر ایران بدان ردیف  و موسیقی دستگاهی نام می گذاریم.
هر استاد و آواز خوان توانای موسیقی سنتی از چیدمان سلسله وار نغمات و گوشه ها با سلیقه ، تدبیر و تفکر و احساس باطنی خویش نظمی را به اجرا در می آورد و هر نوازنده زبردست خلاق به هنگام نواختن عطر انسجام و نظمی منحصر را می پراکند که خود ردیفی نوین در حال خلق است. دانستن ردیف و روایت دانشمندانه آن که خلاقیت باطنی هنرمند و فهم ذاتی او را در بردارد امر مهمی است که در عین سادگی بسیار دشوار بوده و روایتش نقد و تحلیل های خاص خود را می طلبد.
ساکن جان آهنگسازی و تنظیم جناب آقای حسین پرنیا برروی اشعار پارسی سرایان سترگ با تکنوازی تار شیرین نواز سرپنجه شهرام میرجلالی رنگ و بویی یافت و آواز منحصر و با استحکام علی جهاندار بعد از گذشت ۴ دهه از دل سپاری اش به آواز فاخر ایرانی احوال مختص به خود پذیرفت.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter