نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

رهاب

رهاب

اثری از :
مسعود شعاری

سبک: تلفیقی

تاریخ انتشار: 1391

ناشر: آوای باربد

هنرمندان

مسعود شعاری : « پیدایش و خلق این اثر ، خاصل گفتگوی موسیقیایی میان چند نوازنده با سبک ها و فرهنگ های مختلف است که خود را محدود به مرزهای جغرافیایی نمی دانند. شاید دقیق تر باشد بگویم این اثر ارتباط و گفتگویی به زبان هنر و بر اساس عشق به موسیقی ، حال درونی و صداقت است. ما قصد داشته ایم با فراتر رفتن از مرزهای فرهنگی ، و با همدلی و همنشینی در فرآیند خلق زیبایی و بیانی نزدیک تر و دلنشین تر دست یابیم. »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

خاطره

11:17
213
2

مهتاب

5:00
99
3

گفتگو

9:48
79
4

آشنایی

5:16
54
5

خورشید

9:38
48
6

Why Raw

8:49
38

آلبوم های دیگر مسعود شعاری

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter