نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
اوج نیاز

اوج نیاز

اثری از :
همایون خرم

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

مرحوم استاد همایون خرم ، از نوازندگان چیره دست و صاحب سبک ویلن و آهنگساز بزرگ موسیقی ایران بودند. این هنرمند بزرگ در کنار استادان دیگری نظیر اسدالله ملک ، حبیب الله بدیعی ، پرویز یاحقی و علی تجویدی نسل بی نظیر نوازندگان ویلن ایران بودند و البته آهنگ های خاطره انگیز فراوانی را از خود برجای گذاشتند. همایون خرم علاوه بر آهنگسازی در زمینه تکنوازی نیز فعالیت فراوانی داشت و آثار تکنوازی ویلن زیادی از ایشان برجای مانده است. یکی از این آلبوم ها که مربوط به قبل از انقلاب سال ۱۳۵۷ است و بعد از آن به طور رسمی منتشر نشده است ، “اوج نیاز” نام دارد. متاسفانه این آلبوم مجدداً منتشر نشده است و برروی CD موجود نیست.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

روی الف

31:33
406
2

روی ب

29:43
106

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.