نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
تکنوازی تنبور 3 (هارمونی های آسمانی و مناجات عرفانی)

تکنوازی تنبور 3 (هارمونی های آسمانی و مناجات عرفانی)

اثری از :
نورعلی الهی

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: ماهور

هنرمندان

آلبوم تکنوازی تنبور 3 (هارمونی های آسمانی و مناجات عرفانی) در بردارنده تکنوازی های استاد الهی است که در خارج از کشور تحت عنوان دو آلبوم Celestial Harmonies و Oraison Mystique منتشر شده بوده و در ایران توسط نشر ماهور تحت عنوان فعلی منتشر شده است. از قطعات 1 تا 6 مربوط به آلبوم Celestial Harmonies و از 7 تا 11 مربوط به آلبوم Oraison Mystique است. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.