نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

نخستین دیدار بامدادی

نخستین دیدار بامدادی

اثری از :
کیهان کلهر

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1385

ناشر: آوای دوست

هنرمندان

“نخستین دیدار بامدادی” نام آلبومی با همکاری کیهان کلهر و پژمان حدادی است که در سال ۱۳۸۵ منتشر شد. البته اجرای این آلبوم مربوط به سال ۱۳۷۵ است و مانند اکثر آثار کیهان کلهر ، ابتدا در خارج از کشور منتشر شد و سپس به دست علاقمندان واقعی در داخل ایران رسید. آلبوم نخستین دیدار بامدادی که با نام “Scattering Stars Like Dust” در خارج از کشور منتشر شده است دارای ۳ قطعه است در دستگاه چهارگاه و کاملاً بداهه نوازیست. آلبوم به طور ۴۷ دقیقه موسیقی ناب کمانچه و تنبک را برای شما ارمغان خواهد آورد. 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

سوار در صبح

10:51
295
2

بداهه نوازی

24:27
153
3

نخستین دیدار بامدادی

12:02
153

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.