نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نقش ماندگار

نقش ماندگار

اثری از رضا رضایی پایور

آهنگساز:
حسین پرنیا

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1386

ناشر: مرکز موسیقی حوزه هنری

هنرمندان

آلبوم “نقش ماندگار” در سال ۱۳۸۲ ضبط و در سال ۱۳۸۶ منتشر شد. این آلبوم برای نکوداشت یاد استاد فرامرز پایور اجرا شده بود که در آن زمان هنوز در قید حیات بودند و متاسفانه در سال ۱۳۸۹ از دنیا رفتند. این آلبوم در سال ۱۳۸۶ توسط حسین پرنیا که آهنگساز قابل و قدرتمندی هستند به ایشان تقدیم شده بود و خوانندگی آن نیز برعهده رضا رضایی پایور بوده است. آلبوم دارای ۱۰ قطعه است که در دستگاه های همایون و سه گاه اجرا شده است. 

** قطعات آلبوم با آنچه برروی کاور آن درج شده دارای تفاوت هستند. این نسخه کامل بوده و برروی سایت itunes نیز همین نسخه موجود است.

دیگر نوازندگان:
سامان پارسا : بم تار
سهیل سان محمدی : بم تار
مشتاق قرداش خانی : کمانچه و ویلن
حمیدرضا طاهری : کمانچه
رضا صدرالدینی : تنبک
صابر کاکاوند: تنبک

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

مقدمه ی آنسوی خیال

5:39
41
2

آواز همایون با سنتور

12:02
29
3

مقدمه

11:09
15
4

آهنگ ترانه

5:12
27
5

ناز و غم

2:55
19
6

تکنوازی سنتور

2:49
29
7

چهارمضراب

4:14
21
8

زابل

2:55
16
9

ارث

6:31
19
10

سحرگاهی

2:49
22

آلبوم های دیگر رضا رضایی پایور

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter