نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

مرغ جان

مرغ جان

اثری از :
حسن همایونفال

آهنگساز:
هادی منتظری

هنرمندان

“مرغ جان” یکی از زیباترین آثار حسن همایونفال از خوانندگان  موسیقی سنتی و البته پاپ است که با آهنگسازی استاد هادی منتظری اجرا شده است. در این آلبوم زیبا چند تصنیف و ساز و آواز اجرا می شود. جالب اینجاست که نوازنده ی سه تار در این آلبوم داود آزاد ، خواننده و نوازنده ی سرشناس این روزهای موسیقی سنتی می باشند و همچنین محمود اعرابی نیز به عنوان نوازنده تنبک در این آلبوم حضور دارند.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

همنشین دل

4:51
77
2

دو نوازی سه تار و تنبک

4:22
92
3

مرغ جان

6:49
68
4

سه تار من

6:09
26
5

زلفک

5:56
55
6

جان من

6:06
32
7

تکنوازی کمانچه

4:17
62
8

صنم گریز پا

7:46
20
9

تکنوازی سه تار

3:29
22
10

سر اندازان

6:01
18

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter