نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
مرغ جان

مرغ جان

اثری از :
حسن همایونفال

آهنگساز:
هادی منتظری

هنرمندان

“مرغ جان” یکی از زیباترین آثار حسن همایونفال از خوانندگان  موسیقی سنتی و البته پاپ است که با آهنگسازی استاد هادی منتظری اجرا شده است. در این آلبوم زیبا چند تصنیف و ساز و آواز اجرا می شود. جالب اینجاست که نوازنده ی سه تار در این آلبوم داود آزاد ، خواننده و نوازنده ی سرشناس این روزهای موسیقی سنتی می باشند و همچنین محمود اعرابی نیز به عنوان نوازنده تنبک در این آلبوم حضور دارند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

همنشین دل

4:51
248
2

دو نوازی سه تار و تنبک

4:22
292
3

مرغ جان

6:49
164
4

سه تار من

6:09
73
5

زلفک

5:56
111
6

جان من

6:06
87
7

تکنوازی کمانچه

4:17
112
8

صنم گریز پا

7:46
83
9

تکنوازی سه تار

3:29
85
10

سر اندازان

6:01
73

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.