نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
می صوفی افکن کجا می فروشند

می صوفی افکن کجا می فروشند

اثری از :
داود آزاد

هنرمندان

آلبوم “می صوفی افکن کجا می فروشند” یکی از زیباترین آثار استاد داود آزاد نوازنده ی تار،تنبور و سه تار و آهنگساز موسیقی ایرانی است. در این اثر صحبتی از اینکه آهنگساز آن که بوده نشده است ولی از اطلاعات درون کاور آلبوم ها میتواند استناد کرد که حداقل ملودی آثار اثر نبیل یوسف شریداوی می باشد.

استاد داود آزاد سالهاست در عرصه ی موسیقی عرفانی و تنبور فعالیت دارند و البته در موسیقی سنتی نیز آثار زیبایی از ایشان منتشر شده است ، همچنین اثر تلفیقی “دیوان شمس و باخ” نیز قابل ملاحظه است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.