نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
کنسرت گروه شیدا بخش ماهور

کنسرت گروه شیدا بخش ماهور

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1387

ناشر: آوای شیدا

هنرمندان

“کنسرت گروه شیدا” در ۲۵ آذر ۱۳۸۷ در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شده است و دارای ۳ بخش “ابوعطاء” ، “ماهور” و “دشتی”  می باشد. علیرضا شاه محمدی به عنوان خواننده در بخش “ماهور” حضور داشته است. بخش ماهور توسط گروه بانوان شیدا اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

پیش درآمد

5:58
243
2

دونوازی تار

5:50
70
3

ساز و آواز

2:48
63
4

چهارمضراب و آواز

4:35
48
5

تکنوازی سنتور

2:11
43
6

ساز و آواز

2:25
42
7

قطعه فیلی

5:44
41
8

تکنوازی سه تار

3:12
56
9

ساز و آواز

3:54
42
10

تصنیف آن دلبر من

6:42
75
11

رنگ پایانی

2:42
46

آلبوم های دیگر علیرضا شاه محمدی

نظرات (1)

1 اردیبهشت 96 ساعت 19:30 سيدمرتضى

سلام ممنون از شما روحت شاد استاد لطفی جای خالی این استاد فقید واقعا حس میشه در این ایران و موسیقی ملی ایران یازده روز دیگه سالمرگ این استاد

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.