نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
توجه : با عضویت عادی در نوا یاب تبلیغات مزاحم حذف خواهد شد و با عضویت ویژه امکان دانلود آلبوم های بدون کپی رایت میسر می شود. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

لولیان

لولیان

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1384

ناشر: آوای نوین اصفهان

هنرمندان

شهرام ناظری : « از سال ها پیش یکی از دغدغه هایم در آواز به ریتم در آوردن تحریر و استفاده از اصوات و آواهای بی کلام بوده است. اصولاً فکر میکردم که خواننده آواز باید به این درجه از درک موسیقی رسیده باشد که بتواند بدون کمک گرفتن از کلام و شعر و با اجرای آواها و اصوات موسیقایی ، احساسات و پیام خود را ابراز نماید. ساختار آهنگ لولیان با ترکیبی از تحریرهای ریتمیک ، کلام مولانا و نغمه دشتی به وجود آمده است. ضرورت استفاده از تحریرهای ریتمیک که رنجیروار جملات آهنگین را به هم متصل می نماید ، در تشدید خشن حرکت و هیجان یک قطعه موسیقی ، نیاز به کلام کمتر و مد نظر قراردادن ماهیت اصلی موسیقی می باشد.
از سال ۱۹۸۹ در کنسرت های خارج از کشور تحریرهای ریتمیک را مطرح و در کارهایم استفاده نمودم. این روش مورد توجه خوانندگان آن سوی مرز قرار گرفت و نمونه های فراوانی از این دست انتشار یافت که البته به دلیل عدم تسلط به موسیقی ایران به خصوص ردیف و نداشتن کافی از فلسفه تحریری و ساختمان تشکیل دهنده آن که شامل ادوات تحریر ، درون مایه ریاضی و شکل هندسی آن می باشد. در جمع اثر ماندگاری به وجود نیامد. »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

تصنیف سرمست

9:33
75
2

قطعه پرواز

3:10
20
3

ساز و آواز

6:10
14
4

چهارمضراب گروهی

4:18
6
5

تکنوازی کمانچه

2:05
30
6

تصنیف لولیان

8:44
24
7

تکنوازی بربط

2:44
26
8

قطعه چابک سوار

15:15
22

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter