نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

خنیاگران
هنرمندان

ابو سعید مرضایی – نوازنده و آهنگساز : « در این اثر ، رنگ صدایی خاص ، ملودی ، ریتم و تنظیم قطعات همگی در خدمت معنا بوده است. تمام تلاشم را کرده ام تا حد امکان موجز و کوتاه پیامم را برسانم تا با شتاب زمانه بخواند و مخاطب امروز از اثر فاصله نگیرد. هرچند پایبندی به رسم و آیین این مرز و بوم از نظر دور نمانده است. در خنیاگران خواست بر این بوده که اثری باشد برای مخاطب خاص و عام. آقای محمد هاشم احمدوند ، خواننده این اثر ، هنرمندی ست متواضع که سال هاست آواز می خواند و این آلبوم اولین اثر رسمی ایشان است. رنگ صدای ایشان منصحر به فرد است و خوشبختانه در پی یافتن خویش است از این رو برای علاقه مندان موسیقی می تواند نوید بخش باشد. امید که در شناساندن ایشان به مخاطبان نکته بین در اولین قدم توانسته باشم سربلند بیرون بیایم.
خنیاگران گرچه اولین آلبومی است که عرضه کرده ام ، اما بی شک تنها تجربه ام در ساز بندی و فرم نخواهد بود. هم اکنون نیز سه اثر با حال و هوای کاملاً متفاوت در دست دارم که منتشر خواهند شد. تقدیم به آنانکه صادقانه و ساده زندگی می کنند و بذر امید را در دل انسان ها می کارند. »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.