نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
خدایا من غریب

خدایا من غریب

اثری از :
پروین بهمنی

هنرمندان

“خدیا من غریبم” نام آلبوم زیبایست که در آن ترانه های فولکلور قشقایی اجرا شده اند. این ترانه ها با صدای پروین بهمنی و همخوانی قربان نجفی ، زهره شیرازی و آزیتا شش بلوکی اجرا شده اند. ترانه های فولکور اجرا شده در این آلبوم زیبا عبارت اند از : یه حمومی ، مستم مستم ، دای دایی جون ، کوه های صابونات ، خدیا من غریبم ، گل دستم ، زارنجی خسرو ، لای لای و…
نوازندگان :

سنتور ، سه تار ، نقاره و تمبک : غلامعلی گرگین پور
تار و تارباس : ایرج دشتی زاده
کمانچه : فرج علیپور
تار و تارباس : کاوه آهنگرانی
عود و دف و تمبک : ایمان مشایخی

حسن جعفرتبار : نی
فرزاد گلشن : سنتور
پروین بهمنی : همخوان
قربان نجفی : هموان
زهره شیرازی : همخوان
آزیتا شش بلوکی : همخوان

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

یه حمومی

7:51
458
2

مستم مستم

2:35
254
3

دایی دایی جون

3:33
168
4

کوه های صابونات

5:55
213
5

خدایا من غریب

6:57
181
6

گل دستم

2:29
122
7

زارنجی خسرو

11:03
89
8

سن نه لیله

5:47
101
9

لای لای

12:47
190

آلبوم های دیگر پروین بهمنی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.