نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
خانه خورشید

خانه خورشید

هنرمندان

آلبوم “خانه خورشید” با صدای قاسم رفعتی اثریست زیبا در بردارنده ۳ تصنیف به نام های “کرانه ها” ، “سپهر سرنگون” و “خانه ی خورشید” با همراه دیگر قطعات که از ساخته های ارشک رفیعی می باشد. در کنار ۳ تصنیف ، یک قطعه ی آواز و یک قطعه بی کلام نیز وجود دارد.

دیگر نوازندگان :

شعله ممتحن : تارباس و تار / نستوح رمضانی : تارباس / حسین رسولی : کمانچه و ساز ترکی / پیمان صادقی نژاد : ضرب زورخانه / 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو
# عنوان طول تعداد پخش
1

تصنیف کرانه ها

13:15
619
2

بداهه نوازی سه تار و ضربی

7:24
171
3

تصنیف سپهر سرنگون

10:43
180
4

ساز و آواز

24:21
253
5

تصنیف خانه خورشید

8:22
178

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.