نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

امام علی (ع)

امام علی (ع)

سبک: موسیقی فیلم

تاریخ انتشار: 1375

ناشر: سروش

هنرمندان
0 1170 امام علی (ع)دانلود آلبوم امام علی (ع)دانلود آلبوم امام علی (ع) فرهاد فخرالدینیدانلود فول آلبوم فرهاد فخرالدینیآلبوم امام علی (ع) اثری از فرهاد فخرالدینیفرهاد فخرالدینیدانلود آلبوم موسیقی فیلم امام علی (ع)دانلود موسیقی فیلماکبر محمدیعلی رحیمیانعلیرضا فیض بشی پورعلیرضا خورشیدفرعلیرضا شیبانیاردشیر کامکارارسلان کامکاربهنام صبوحیابراهیم لطفیفرشید حفظی فردحسن ناهیدحسین میرزاییجمال جهانشادجمشید عندلیبیجاوید مجلسیکریم قربانیخاچیک بابایانمحمود منتظم صدیقیمسعود حبیبیمازیار ظهیر الدینیمحمد فیروزیمحمد بیگلری پورمحسن افتادهمحسن تویسرکانیناصر رحیمیرضا عالمیشهرام فسازادهشهریار فریوسفیسیامک نعمت ناصرسیاوش ظهرالدینیسیمین آقا رضیدانلود آلبوم های صدیق تعریفدانلود آهنگ تیتراژ امام علیدانلود آهنگ علی علی مولادانلود آهنگ فیلم امام علیدانلود آهنگ های صدیق تعریفدانلود فول آلبوم صدیق تعریفدانلود موسیقی فیلم امام علیصدیق تعریف

فرهاد فخرالدینی – آهنگساز : « موسیقی مجموعه تلویزیونی امام علی (ع) با تحقیقات و مطالعات بسیار بر اساس موسیقی قدیم ایران و جهان اسلام شکل گرفته است. یکی از آهنگ های مهم آن تصنیفی است از عبدالقادر مراغه ای که به عنوان تیتراژ اول از آن استفاده شده است. در دو قرن اخیر محققین موسیقی اروپا ، ترکیه و ایران با مطالعات فراوان نوت نویسی های متعددی از آن را در کتب و رسالات مختلف به چاپ رسانده اند. ولی هیچ یک از تحقیقات و نوت نویسی های یاد شده با وزن واقعی آهنگ و شعر آن منطبق نیست. تا آنکه سرانجام افتخار کشف کامل آن به لطف پروردگار و با کوشش بسیار نصیب اینجانب شد و اینک خوشحالم که چنین یادگار مهمی از موسیقی قدیم ایران را که قدیمی ترین آهنگ مستند ، با سابقه ای حدود ۶۰۰ سال است به هموطنان عزیزم تقدیم دارم.
تاریخ ابیات عربی این تصنیف به صدر اسلام می رسد و جالب است که عبداقادر مراغه ای پس از گذشت حدود ۸۰۰ سال از زمان رسول اکرم تا زمان خودش این ابیات را در تصنیفی به کار می برد و بیت دوم و سوم آن را نیز به فارسی بر می گرداند. ۱۳۷۵ »

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

کل صبح

6:24
230
2

مالک اشتر

3:21
116
3

رقص خنجر

5:30
160
4

قطام

4:14
101
5

خاک سبز

4:42
99
6

تنهایی

10:09
95
7

دیدار

1:53
57
8

همای رحمت

3:16
73
9

کاروان عایشه

3:09
152
10

سواران

3:21
112
11

عروسی ابوذر

3:09
90
12

سپاه علی (ع)

3:46
61
13

سپاه معاویه

1:53
29
14

جنگ صفین

3:50
37
15

سواران 2

5:23
30
16

حمله علی (ع)

2:40
45
17

شربت مرگ

1:44
51

آلبوم های دیگر فرهاد فخرالدینی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter