نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
هیچ مگو

هیچ مگو

اثری از :
مجتبی عسگری

آهنگساز:
احسان ذبیحی فر

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: بهمن 1392

ناشر: ماهور

هنرمندان

آلبوم “هیچ مگو” اثری بسیار زیباست با صدای مجتبی عسگری و آهنگسازی احسان ذبیحی فر و اجرای گروه مهتاب که دستگاه همایون اجرا شده است. این آلبوم زیبا با شعرهایی از نیما و مولوی اجرا شده است. این آلبوم زیبا تقدیم به علاقمندان به موسیقی سنتی و صدای مجتبی عسگری جوان و آهنگسازی زیبای احسان ذبیحی فر.
توضیحات احسان ذبیحی فر در مورد آلبوم :
“می تراود مهتاب” قطعه ای سه قسمتی است ، سه قطعه ی به هم چسبیده به نام های “می تراود مهتاب” ، “خواب” و “می درخشد شبتاب”. “بیداد , عشاق و فرود” طرحی آوازی است که حاصل تجربه ای برای “جواب آواز گروهی” بوده است. در ترکیب سازها برای قطعه ی “هیچ مگو” به جای رباب از تار ۱ و ۲ استفاده شده است. با وجودی که سال هاست در کشور ما برای گروه نوازی ها ، ضبط جداجدای سازها مرسوم شده است اما برای سیدن به نتیجه ی حسی مطلوب تر تصمیم به ضبط گروهی این مجموعه گرفتمی ؛ علی رغم اینکه از شرایط و دشواری های ضبط گروهی و برخی احتمالات قابل پیش بینی اش آگاه بودیم. آما در پایان ، وجود برخی مسائل فنی دیگر هم موجب شد تا سیاوش کامکار عزیز برای به حداقل رساندن مشکلات کیفی صدا زحمات زیادی را متحمل شود ؛ باید قدران او باشم که جز به لطف و صبرش این کار به سرانجام نمی رسد. از دوستان خوبم اکبر اسماعیلی پور و هانا کامکار برای همراهی در همخوانی ها بی نهایت سپاسگذارم. »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

آلبوم های دیگر مجتبی عسگری

نظرات (1)

15 خرداد 96 ساعت 01:13 تورج موسوی نسب

بسیار سپاسگذارم بخاطر طراحی و ایجاد این سایت . حال و هوای خوبی را نسیبم میکنه . به امید پایداری و آپدیت بودنش . . .

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.