نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

گلنوش 1

گلنوش 1

اثری از :
پریچهر خواجه

آهنگساز:
سیمین آقا رضی

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1385

ناشر: ماهور

هنرمندان

آلبوم “گلنوش ۱” ، شامل قطعاتی از ساخته های استاد قانون ، مرحوم سیمین آقا رضی است که توسط نوازنده سرشناس قانون ، خانم پریچهر خواجه اجرا شده است. این آلبوم بسیار زیبای شامل موسیقی های بسیار زیبای ساز قانون است که در دستگاه های شور ، چهارگاه ، آواز بایت ترک و دشتی است 

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

چهارگاه

16:22
240
2

شور

7:41
133
3

دشتی

11:10
102
4

بیات ترک

10:49
87

آلبوم های دیگر پریچهر خواجه

نظرات (2)

16 آبان 96 ساعت 11:12 جواد

چرا هر چیو میخوام دانلود کنم نمیشه.اشتراک 1 ماهه هم دارم

16 آبان 96 ساعت 11:10 جواد

چرا هر چی رو میخوام نمیشه دانلود کنم.اشتراک 1 ماهه هم دارم

20 آبان 96 ساعت 09:21 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. همانطور که در صفحه خرید عضویت ویژه توضیح داده شده آلبوم هایی که در بازار موسیقی موجود باشند، جهت دانلود قرار نمیگیرند و فقط قابلیت پخش را دارند. این اثر در سایت بیپ تونز جهت خرید و دانلود قانونی عرضه شده. برای حمایت از نشر و هنرمندان آن را به صورت رسمی تهیه نمایید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.