نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
فریاد دف

فریاد دف

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1383

ناشر: آوای باربد

هنرمندان

محمد امین سرج الدینی : « در آلبوم حاضر ، هنرمند ارجمند ، سید عطاء الله سلامیه تعدادی از مقام های ضربی خانقاهی و بزمی کردستان را به صورت بداهه اجرا کرده است. سید عطاء الله سلامیه اهل سنندج است ، همان جا که عرفان از پیشینه و قدمتی طولانی برخوردار است و از دیرباز تا کنون رهروان و سالکان برجسته ای را در دل خود پرورانده است. عطاء الله به سال ۱۳۴۴ دیده به جهان گشود. پدرش از جویندگان راه حقیقت و کمال بود و در تکایا و خانقاه های آن دیار آمد و شدی داشت. بدین سان بود که حس کنجکاوی و حقیقت جویی از خمان عنفوان جوانی سید را به خانقاه کشاند. بدون تردید باید بدایت پیوند او با دف را در همان سال ها جستجو کرد ، پیوندی که تا به امروز ادامه داشته و به نقطه ی اوج شکوفایی رسیده است. دف در دستان او می خرامد و به طرز عجاب انگیزی سرور و شعف می آفریند. آنگاه که او می نوازند به وضوح می توان آمیزه ای از تکنیک و اصالت را در هنر نوازندگی اش تشخیص داد. بدون تردید باید او را یکی از برجسته ترین دف نوازان معاصر دانست. »

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

مرکب نوازی

8:45
1340
2

ریتم عربی

5:43
778
3

هه ل گرتن 1

5:44
396
4

حی الله

5:34
512
5

گه ریان

5:45
278
6

هه ل گرتن 2

3:43
285
7

ذکر دوم

4:38
239
8

دایم

5:59
299
9

سه قزی

6:17
388

آلبوم های دیگر عطاالله سلامیه

نظرات (1)

15 مرداد 96 ساعت 19:10 شفیع

سلام .. عضو سایتتون شدم که بتونم فریاد دف رو دانلود کنم ولی نتونستم

15 مرداد 96 ساعت 19:23 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. آلبوم "فریاد دف" در بازار موسیقی موجود است و نوا یاب این چنین آثاری را فقط برای شنیدن معرفی کرده است. شما می توانید این اثر را از سایت بیپ تونز به صورت قانونی خرید و دانلود کنید. در نوا یاب آلبوم های معرفی شده در صفحه "آلبوم های قابل دانلود" با خرید عضویت ویژه امکان دانلود را دارند و باقی آثار که لینک دانلود برای آنها فعال نیست فقط برای شنیدن معرفی شده اند. برای مثال شما می توانید از همین هنرمند آلبوم "مقام های دف" را دانلود کنید چرا که در بازار و سایت های خرید قانونی وجود ندارد.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.