نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

عشق و زندگی

عشق و زندگی

اثری از :
جلیل شهناز

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نواگر

هنرمندان

استاد جلیل شهناز در سال ۱۳۰۰ در اصفهان زاده شد. پدرش استاد و نوازنده تار بود. بردرش حسین شهناز نیز در نواختن تار چیره دست بود. زندگی در چنین خانواده ای هنرمند قریحه ی هنری را از همان دوران کودکی در وی برانگیخت. از دوازده سالگی نزد برادرش به آموختن تار پرداخت. به گفته استاد ، تاثیر شیوه تار نوازی برادر در نوازندگی ایشان کاملاً مشهود است. جلیل شهناز گذشته از نواختن تار با سه تار ، سنتور ، ویولن ، کمانچه و ضرب نیز آشنایی کامل داشت. بداهه نوازی های شهناز در تاریخ موسیقی ایران بی نظیر و هموراه زبانزد بوده است. از مشخصه های مهم جلیل شهناز شناخت بالای او از روی ساز تار است. شهناز تار را رام شده در دست داشت و به هر سو که می خواست می برد.
در آلبوم موسیقی بداهه نوازی تار مرحوم استاد جلیل شهناز در دستگاه سه گاه و بیات اصفهان را به همراه تنبک مرحوم استاد امیرناصر افتتاح خواهید شنید.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter