نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

اشارات نظر

اشارات نظر

اثری از :
میلاد درخشانی

آهنگساز:
میلاد درخشانی

سبک: تلفیقی

تاریخ انتشار: شهریور 1393

هنرمندان

میلاد درخشانی : « هر اثر جدید ، تنها بخشی از پاسخ به پرسش (من کیستم؟) را در بر میگیرد. سوالی که هر بار برای خلق اثر جدید مرا درگیر خود می سازد و می دانم تا سرانجام کار هم با این سوال دست به گریبانم و زیبایی هنر همین است. “اشارات نظر” را دوست دارم چون آوای خلوت من است،دوستش دارم چون حرف مرا می فهمد،دوستش دارم چون همراهم بوده و هست و هر روز می شنومش آن نواهایی را که در این سال ها هر زمان که دست از تار می کشیدم و به هوای کمی تغییر فضا به گوشه ای از اتاق می خزدیم ، آنها را زمزمه می کردم و چه لذتی بالاتر از اینکه این اشعار را با خود ساعتها تکرار می کردم. هنوز هم نجوای (نشود فاش کسی آنچه میان من و توست) حسی عجیب در من ایجاد میکند که بیان آن سخت است و لرزه بر اندامم می اندازد. اشارات نظر تجربه نویی بود برای من و هنوز راه درازی در پیش است و تجربه های دیگر.
تار همین یار و همدم من بوده،هست و خواهد بود و با تمام وجود به آن عشق می ورزم و هنوز مانده تا سیر ما در وادی موسیقی به مقصد برسد»

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

آرزو

4:44
61
2

بشنو

4:40
31
3

تو مرو

5:13
38
4

قفس

4:42
17
5

اشارات نظر

4:35
36
6

تو خداوند منی

5:52
18
7

برف

5:10
11
8

از آخرین دیدار

7:02
15
9

یارم یارم

4:16
25

آلبوم های دیگر میلاد درخشانی

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter