نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
دو واله

دو واله

سبک: بی کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1388

ناشر: ماه ریز مهر

هنرمندان

علی اکبر مرادی – آهنگساز : « اثر حاضر ، دو واله ، ساخته ها ، دریافت ها و روایت هایم از موسیقی تنبور و بعضی دیگر از انواع موسیقی کردی می باشد. اثر حاضر ، موسیقی حماسی ، عرفانی و عاشقانه را با خود همراه دارد. اینکه روزها و شب های زیادی را با این اثر مشق و عشق کرده ام ، به یقین می دانم که خالی از عیب و نقص نیست ، که خوش گفته اند ، همه چیز را همگان دانند. »
نوازندگان :
علی اکبر مرادی : خواننده ، آهنگساز ،تنبور
اردشیر کامکار : کمانچه
شهرام غلامی : عود
حسین رضایی نیا : دف
کوروش مرادی : تنبور
حیدر کاکی : تنبور
جهانبخش رستمی : تنبور
امیرحسین تفرشی پور : تنبور
آرش مرادی : تنبور
فرانک مرادی : تنبور
زهره بیات ، مهناز خاکی ، سحر لطفی ، علی اکبر مرادی : هم آوازان

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

سوگ رستم

8:14
229
2

آواز بر اساس شاهنامه خوانی

5:43
235
3

رزم

2:16
73
4

ادامه ی آواز

3:03
56
5

جمع یاران

6:26
117
6

مجنونی

8:32
88
7

اشک ابر

4:44
60
8

خم خانه نشین

7:27
72

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.