نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دیروزی ها
هنرمندان

“دیروزی ها” نام مجموعه تصنیف های بسیار زیبا و قدیمی با صدای مرحوم استاد منوچهر همایون پور با اجرای ارکستر مرحوم استاد حسین یاحقی می باشد. شاید این دو اسم برای علاقمندان جوانتر موسیقی سنتی آنچنان آشنا نباشد چرا که بیشتر فعالیت استاد همایون پور مربوط به قبل از سال ۱۳۴۰ می باشد و استاد حسین یاحقی (دایی استاد پرویز یاحقی) نیز جز استادان قدیمی موسیقی سنتی ایران است. در هر صورت آثار زیادی از استاد همایون پور در دست نیست. اگرچه ایشان در برنامه گلها خواننده بودند ولی آثار خوانده شده توسط ایشان در رادیو غالباً ضبط نشده اند و در دسترس نیست. مجموعه تصنیف های برجای مانده از ایشان نیز که مربوط به سال دهه ۱۳۳۰ است و توسط ارکستر حسین یاحقی اجرا شده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.