نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
در خیال

در خیال

اثری از :
محمدرضا شجریان

آهنگساز:
مجید درخشانی

سبک: با کلام > سنتی

تاریخ انتشار: 1375

ناشر: سروش

هنرمندان

در خیال، عنوان آلبوم موسیقی است با صدای محمدرضا شجریان که در سال ۱۳۷۵ منتشر شد. این آلبوم در دستگاه سه‌گاه و آواز بیات زند بوده و توسط مجید درخشانی آهنگ‌سازی شده است. اشعار این آلبوم از اشعار سعدی و مولوی می‌باشند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نظرات (1)

28 آبان 96 ساعت 16:10 رضادهقان

باسلام خدمت دستندرکاران‌سایت عالی‌نوایاب آلبوم رو دانلود میکنم ولی وقتی از حالت زیپ خارج میشه پیام ناموفق میده.. لطفا رسیدگی کنید. چندبار بصورت کامل دانلود کردم، ولی فایل ایرادداره .. آلبوم از ازحالت زیپ خارج نمیشه. با نرم افزار ADM دانلود کردم وازچند راه دیگه هم استفاده کردم ولی جواب نداد.. لطفا راهنمایی کنید

30 آبان 96 ساعت 13:17 پشتیبانی نوا یاب

باسلام. با عرض پوزش از مشکل بوجود آمده. اصلاح شد. لطفاً مجدداً امتحان نمایید. سپس

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.