نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

کنسرت پاریس 2011

کنسرت پاریس 2011

اثری از :
حمید متبسم

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: نوا یاب

هنرمندان

آلبوم “کنسرت پاریس ۲۰۱۱” ، آلبوم غیررسمی منتشر شده از هنرمند بزرگ حمید متبسم به عنوان نوازنده سه تار و تار و مجید خلج به عنوان نوازنده تنبک و دف و سازهای کوبه ای است. در این آلبوم موسیقی که در سال ۲۰۱۱ در پاریس اجرا شده است قطعات تکنوازی و دونوازی این دو هنرمند با ساز سه تار و تنبک ، دف ، سنج ، دایره وجود دارد. از عکس ها و صحبت های ابتدای برخی قطعات بر می آید که این کنسرت بیشتر جنبه خصوصی داشته باشد تا یک کنسرت بزرگ.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.