نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

بوی بهشت

بوی بهشت

سبک: با کلام > سنتی

ناشر: سروش

هنرمندان

“بوی بهشت” نام آلبوم زیبایی با صدای حسام الدین سراج ، خواننده موفق موسیقی سنتی به آهنگسازی رامین کاکاوند از آهنگسازان خوب موسیقی سنتی و نوازندگان تنبور،تار و سه تار می باشد. این آلبوم موسیقی بر پایه ساز افسانه ای تنبور ، سازی از خطه کردستان است. این آلبوم موسیقی سنتی با اشعاری از مولانا،بیدل،حافظ و سعدی اجرا می شود و قطعات تصنیف و ساز و آوازی زیبایی در آن موجود است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

سرو خرامان

5:09
311
2

شور مستی

6:10
184
3

نغمه ی مهر

9:17
103
4

بوی بهشت

9:06
182
5

حافظ خلوت نشین

7:37
129
6

جامه دران

12:56
106
7

میخانه

8:37
111

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.