نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

دانلود تکنوازان رادیو
گل آغوش

گل آغوش

از آلبوم بوی بهار

اثری از نادر گلچین

سبک: پاپ

ناشر: نوا یاب

گل آغوش

اثری از نادر گلچین

خواننده:
نادر گلچین

هنرمندان

متن ترانه آهنگ “گل آغوش” نادر گلچین :
اون وقتها دیوونم بود، همش در خونم بودی، با چشم گریون
به هر کجا، پام می رسید، تو پیش چشمونم بودی، با چشم گریون
از بس قسّم خوردی برام، از بس که افتادی به پام، دلم برات سوخت
گفتی که با مهر و وفام، گفتی که جون کنی فدام، دلم برات سوخت
گل آغوشت شدم، حلقه، در گوشِت شدم، چلچراغ روشن کلبه خاموشت شدم
گمونم یادت باشه، عهدی که با تو بستم، من به اون قول و قرار، به پای تو نشسته ام
مشت تو، پیشم وا شده، خونه براندازی نکن!
بسه دیگه، بذار برو! با دل من بازی نکن!
سنگ تموم گذاشتی، توی بیوفایی، به سینه داری می زنی، سنگ جدایی

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

دانلود تکنوازان رادیو

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.