نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
بلبل شوریده

“بلبل شوریده” نام اثری زیبا و قدیمی با صدای خسرو عامری فر و تنظیم مهرداد ترابی که بر پایه ساز سه تار و البته همراهی سازهای نی و سازهای کوبه ای اجرا شده است که از این رو شاید فضای آلبوم مشابه اکثر آثار استاد مرحوم ، جلال ذوالفنون باشد. در این آلبوم تصنیف بلبل شوریده با آهنگ امیر جاهد را خواهید شنید و همچنین تصنیف “دردا که غم” با شعری از حافظ و تصنیف “باد فرح بخش” اثر عارف قزوینی که در کنار قطعات ساز و آواز این آلبوم را تشکیل داده اند.

نوازندگان :
بهمن احمدی : سه تار
مهرداد ترابی : سه تار
اتابک الیاسی : سه تار
بهرام وشانی : سه تار
علیرضا افسر : نی
محمد اربابی : تنبک
کمال الدین فرهنگ : دف

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

تصنیف بلبل شوریده

5:02
106
2

ساز و آواز

16:58
40
3

تصنیف دردا که غم

6:22
43
4

پیش درآمد

7:31
28
5

مثنوی

5:48
18
6

گوشه ی دشتی

8:04
12
7

مقدمه ی تصنیف

0:54
22
8

تصنیف باد فرح بخش

4:10
43
9

رنگ

1:55
29

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.