نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

بی دلان

بی دلان

هنرمندان

آلبوم “ّبیدلان” یکی از آلبوم های زیبای مرحوم منوچهر طاهرزاده خواننده کرمانشاهی سبک پاپ و سنتی است که البته این آلبوم ایشان در سبک سنتی اجرا شده است. آهنگسازی قطعات این آلبوم برعهده خود ایشان و مرحوم حسن خراباتی بوده است و مرحوم استاد سهیل ایوانی در این آلبوم نقش نوازنده و تنظیم کننده را نیز ایفا نموده اند. در این آلبوم قطعاتی به صورت دکلمه اجرا می شود که آنها را با صدای خانم ژاله صادقیان خواهید شنید. بیشتر قطعات را تصنیف ها با اشعاری از مولانا و حافظ است.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید
# عنوان طول تعداد پخش
1

دکلمه

2:39
133
2

تصنیف رندانه

6:15
99
3

دکلمه

7:27
47
4

ساز و آواز

6:46
65
5

تصنیف نیلوفر

6:23
50
6

تصنیف بیدلان

5:11
52
7

تصنیف جمال جانان

6:59
36
8

گروه نوازی

3:22
24
9

تصنیف پادشاه خوبان

6:17
42
10

تصنیف سحر کرمانشان

5:12
58

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter