نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

قابل توجه کاربرانی که عضویت ویژه خریداری کرده اند و در هنگام دانلود خطای url not valid دریافت میکنند، لطفاً از بخش تماس با ما اطلاع دهید. تاریخ اطلاعیه: 25 خرداد ماه

برداشت دوم

برداشت دوم

سبک: موسیقی فیلم

تاریخ انتشار: فروردین 1383

ناشر: هرمس

هنرمندان

پیمان یزدانیان ، متولد ۱۳۴۷ در تهران ، فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف ، فراگیری پیانو را از ۶ سالگی نزد آقای خفری آغاز کرد و با فرمان بهبود تا مراحل پیشرفته ادامه داد. از ۱۲ سالگی نیز آموزش هارمونی و آهنگسازی را نزد خفری شروع کرد. او دوره های تکمیلی آموزشی نزد استاتید کنسرواتوار وین و گراتس را در تهران و همچنین یک دوره پیشرفته را در مارسی با پروفسور ژینت گوبر گذارنده است. یزدانیان تاکنون برنامه های تکنوازی و گروهی متعددی را در تهران و فرانسه به اجرا گذاشته است و پس از ساختن چند موسیقی برای فیلم های کوتاه ، از سال ۱۳۷۸ به آهنگسازی برای فیلم های سینمایی نیز پرداخت.
آلبوم “برداشت دوم” در برگیرنده آهنگسازی های یزدانیان برای فیلم های ایستگاه متروک ، شب های روشن و فرش باد می باشد. این فیلم ها به ترتیب ساخته علیرضا رئیسیان (۱۳۸۱) و فرزاد موتمن (۱۳۸۲) و کمال تبریزی (۱۳۸۳) می باشند.

تمامی آلبوم ها و آهنگ ها در نوا یاب امکان شنیدن با کیفیت 64kbps و یا 32kbps را دارند. برای دانلود آنها با کیفیت های 128یا192یا320 عضویت ویژه خود را فعال نمایید. آلبوم های دارای کپی رایت و موجود در بازار قابل دانلود نیستند و فقط قابل شنیدن می باشند و آلبوم های بدون کپی رایت و قدیمی با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای مشاهده آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید

آلبوم های دیگر پیمان یزدانیان

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.

free web page hit counter