نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

از سنگ تا الماس

از سنگ تا الماس

سبک: بی کلام > سنتی

ناشر: سروش

هنرمندان

استاد حسین بهروزی نیا ، یکی از بهترین نوازندگان عود و بربط ایرانی است. او همچنین به عنوان نسل دوم نوازندگان عود در ایران شناخته می شود و پس از استاد منصور نریمان و نسل اول ، از استادان نسل دومی محسوب می شود. او تا بحال چندین آلبوم تکنوازی منتشر کرده است و در کنار برگزاری کنسرت های فراوان با گروه های مختلف از جمله گروه دستان ، آثار زیادی از او در دسترس علاقمندان است. آلبوم “از سنگ تا الماس” یکی از شنیدنی ترین آلبوم های تکنوازی بربط او محسوب می شود. او در این آلبوم با تنبک پژمان حدادی ۹ قطعه بسیار زیبا را اجرا می کند. قطعه اول “سنگ” نام دارد و قطعه ی آخر “الماس” نام دارد. در واقع ِ این نام گذاری سیر تبدیل یک سنگ به الماس است. سنگ ، خاک ، آب ، نور ، باد ، شب ، روز ، صبر و در نهایت الماس…  ۹ قطعه ی زیبای این آلبوم هستند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

سنگ

4:17
133
2

خاک

8:02
71
3

آب

5:18
39
4

نور

5:08
32
5

باد

6:50
27
6

شب

0:55
22
7

روز

2:34
26
8

صبر

2:46
30
9

الماس

8:55
41

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.