نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...

با خرید عضویت ویژه در نوا یاب، آلبوم های کمیاب و نایاب موسیقی سنتی ایران را دانلود کنید. برای خرید عضویت ویژه ابتدا از این لینک ثبت نام کنید و پس از ثبت نام از این لینک عضویت ویژه را خریداری نمایید.

آوای روستا

آوای روستا

اثری از :
حوروش خلیلی

آهنگساز:
ملیحه سعیدی

هنرمندان

“آوای روستا” نام آلبوم زیبا و شنیدنی است که در آن استاد ملیحه سعیدی آهنگسازی و تنظیم موسیقی آن را برعهده داشته است. موسیقی این آلبوم در واقع الهام گرفته شده از ترانه های محلی فولکور است که با گروه نوازندگان اجرا شده است. در این آلبوم زیبا و شنیدنی آهنگ های راه شیراز ، میون ایلم ، کویر تشنه ، چشمه کوهرنگ ، نازنین یارم ، عروش شوشتری ، لاله لر ، لاله سر و آهنگ بی کلام شکوفه بهار اجرا شده اند که همگی از خاطر انگیزترین ترانه های محلی و فولکور ایران می باشند.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

راه شیراز

7:41
1464
2

میون ایلم

4:35
811
3

کویر تشنه

7:38
515
4

چشمه کوهرنگ

6:20
412
5

نازنین یارم

5:58
515
6

عروس شوشتری

6:58
511
7

لاله لر

5:32
344
8

لاله سر

6:09
332
9

شکوفه بهار

5:03
425

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.