نوایاب
آلبوم ها: بیشتر...
آهنگ ها: بیشتر...
هنرمندان: بیشتر...
تست متن
اشک مهتاب

اشک مهتاب

هنرمندان

“اشک مهتاب” با صدای عبدالحسین مختاباد و آهنگسازی استاد احمد علی راغب است که توسط نشر سروش منتشر شده است و در بردارنده تصنیف های زیبایی می باشد. در این آلبوم تصنیف های زیبایی از ساخته های احمد علی راغب اجرا شده است. احمد علی راغب که تجربیات زیادی در اجرای موسیقی های محلی و البته ارکسترال دارد و فعالیت های او در اوایل و قبل از انقلاب بسیار زیاده بوده است.

تمامی آلبوم های موجود در نوا یاب به رایگان قابلیت شنیدن با کیفیت 64kbps را دارند. آلبوم های قدیمی و آلبوم های منتشر شده در خارج از کشور و آلبوم هایی که در بازار موجود نیستند و گزینه "دانلود آلبوم" برای آنها فعال است ، با عضویت ویژه قابل دانلود هستند. برای دیدن لیست آلبوم های قابل دانلود اینجا کلیک کنید.

# عنوان طول تعداد پخش
1

گلبن ناز

5:42
78
2

اشک ارغوانی

6:35
44
3

فانوس

3:55
33
4

بهار گریه

3:56
23
5

بهار مهتاب

4:14
25
6

کوچه

5:19
32
7

نما شون

5:42
15
8

خواهم آمد

4:12
27
9

بزم نیستی

4:38
17

آلبوم های دیگر عبدالحسین مختاباد

نوا یاب امکان شنیدن آثار موسیقی ایرانی را با کیفیت 64kbps میسر کرده است. نوا یاب هیچ اثری که در سایت های خرید قانونی و بازار موسیقی قابل تهیه توسط علاقمندان باشد را جهت دانلود ارائه نداده است و آثار فقط قابل شنیدن با کیفیت 64kbps می باشند که مسلماً باتوجه به پایین بودن کیفیت ارائه شده جهت شنیدن، مانعی جهت خرید نیست بلکه مشوق و ترغیب کننده است. صرفاً آثاری جهت دانلود قرار گرفته اند که قابل دانلود قانونی نیستند و یا در بازار نیز وجود ندارند. در انتها نیز نوا یاب در صورت درخواست ناشرین و هنرمندان اثر، در اسرع وقت آلبوم مورد نظر را از روی سایت حذف خواهد کرد. نوا یاب سعی کرده است با ارائه آثار موسیقی در کنار بیوگرافی هنرمندان و معرفی سازها و همچنین ارائه آثار قدیمی موسیقی اصیل ایرانی را هرچه بیشتر اشاعه دهد.